SOUTĚŽ O NEJVÝŠE HODNOCENOU  FOTOGRAFII KLOBOUKU ze 13. Karlínského MASOPUSTU

Vše o akci se dotečtete na našem webu, nebo stránkách Karlínského Spektra a nebo stránkách MČ PRAHA 8.

Co po vás chceme?
Abyste zapátrali ve svých šatnách, skříních, či jiných zařízeních, upustili uzdu svojí fantazie, vytáhli nebo vyrobili klobouk, v něm dorazili v sobotu 6.2. 2016 na Masopust. Pak během akce udělat fotku a poslat nám ji. No a pak už jenom udělat svojí fotce dobrý marketing a zbláznit co nejvíc svých fb přátel, aby vám pomohlo získat co nejvíce like!

Nejvýše hodnocené fotografie budou odměněny jednou ze skvělých letošních cen, za které děkujeme všem úžasným dárcům!

 1. Věcná cena v podobě balíčku pro dobré zažívání obsahujícího 1 l Fernet a 0,7 l Becherovka od Leoš Dvořák – firma Aled – kompletní grafické a tiskařské služby, v hodnotě asi 600,- Kč.
 2. Dámské stříhání zdarma přímo od majitelky SALONU IWA na Sokolovské v hodnotě 500 až 1 000,- Kč (dle délky vlasů)
 3. Poukázka do VINÁRNA KŘIŽÍK v Thámově ulici nebo VINOTÉKA KARLÍN v Šaldově ulici na nákup zboží v hodnotě 500,- Kč.
 4. Dárkový balíček obsahující kromě dobrot a slovníku také poukaz na on-line kurz od jazykové agentury CHANNEL CROSSINGS v hodnotě 500,- Kč.
 5. Poukázka na konzumaci v restauraci TANKOVNA na Sokolovské ulici v hodnotě 500,- Kč.
 6. Poukázky na nákup 5 ks na smoothie nebo fresh dle vlastniho výběru ve WOODOO PEOPLE v Thámově ulici  v hodnotě asi 380,- Kč
 7. Permanentka na 10x dopolední vstup do Dětského klubu KARLÍK v DDM Spektrum od OSMIČKA PRO RODINU v hodnotě 300,- Kč platná do 30.6.2016.
 8. Ponožky ikonické americké značky Stance. Univerzální velikost pro holky i kluky bez rozdílu věku od URBANE TOKYOBIKE v Šaldově ulici v hodnotě 290,- Kč.
 9. Regenerační pleťový krém Kakaové máslo značky Apotheka Balzamiss od LÉKÁRNA U ZLATÉHO SLUNCE v Křižíkové v hodnotě 270,- Kč.
 10. Čokoládovo oříšková bábovka a 4 ks muffinů od mistra Petra z FRESH CUBE v Thámově ulici v hodnotě 250,-Kč.

A PRO HOJNOU ÚČAST NAVÍC:
11. – 15. MÍSTO
publikace PRAHA 8 ZNÁMÁ NEZNÁMÁ, které do soutěže věnovala MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 8.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá:

 1. vyfoť
 2. pošli
 3. lajkuj

KDE FOTIT?

Kdekoliv během probíhajícího MASOPUSTU. V Kaizlových sadech, v parku na Karlínském náměstí, v budově DDM Spektrum, nebo třeba u improvizované mini foto stěny u stánku Karlín sobě.

KAM POSÍLAT?

Fotografie zasílejte e-mailem na info@karlinsobe.cz, nejpozději do pondělí 8.2.2016 12:00 h. Ke každé fotce nezapomeňte napsat svoje jméno, případně link na fb, a ideálně přidat i nějaký kontakt, jak se s vámi budeme moci v případě výhry spojit.

KDY, KDE A JAK LAJKOVAT?

na FB Karlín sobě vznikne fotoalbum. V týdnu od 8. do 14. února 2016 24:00 h bude probíhat hlasování formou like u jednotlivých fotografií.

Vyhodnocení soutěže zde: /vyhodnoceni-masopustni-foto-souteze/

masopust_2016_fb_klobouk

DĚKUJEME dárcům cen do soutěže!