KARLÍN SOBĚ jako jeden ze spoluorganizátorů vás srdečně zve na 12. Karlínský masopust, který se uskuteční v sobotu 7. února 2015

Kaizlovy sady 13:00
Karlínské náměstí 14:00 – 18:30
Karlínský masopust bude letos znamení KLOBOUKŮ!

Takže určitě přijďte v klobouku! Jestli doma žádný nenajdete, můžete si jej ještě před zahájením průvodu vyrobit ve výtvarných dílnách přímo v Kaizlových sadech.

Průvod vyrazí ve 13:00 z Kaizlových sadů směr Karlínské náměstí.
Přidejte se ke koňskému povozu, chůdařům, mega maskám, pražským pepíkům a spoustě dalších tradičních i netradičních masek.

Na Karlínském náměstí a v budově DDM Spektrum bude připraven bohatý doprovodný program, vystoupí tanečníci a hudebníci, zručnost vyzkoušíte v malých dílnách. Dále se můžete těšit na farmářské trhy a stánky s občerstvením od místních dodavatelů. Nejenom projížďky koňským spřežením kolem Karlínského náměstí, i ledová plocha na dvoře Karlínského Spektra bude celé odpoledne zcela zdarma otevřená právě pro vás!

VÝZVA!
SOUTĚŽ O FOTOGRAFII NEJORIGINÁLNĚJŠÍHO KLOBOUKU
Mějte při ruce fotoaparát či mobil a vyfoťte nejorigiálnější klobouk, nebo nejzajímavější situaci s kloboukem v průběhu Masopustu. Své fotky nahrávejte přes FB do této události. Z obdržených fotografií vytvoříme fotogalerii. Autor nejlajkovanější fotky získá odměnu.

Sledujte událost nejen na našem webu: 12. KARLÍNSKÝ MASOPUST

Nebo také na našich FB stránkách : https://www.facebook.com/events/797952643586988/

Nebo na stránkách DDM Spektrum: https://www.facebook.com/events/616721961766240/